Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne

 

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty, jaką nasze biuro dostarcza w zakresie profesjonalnych tłumaczeń specjalistycznych.W ofercie biura znajduje się szeroka gama profesjonalnych tłumaczeń – od tekstów technicznych, poprzez prawnicze, biznesowe, medyczne, marketingowe i nie tylko. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Każde tłumaczenie wykonywane jest przez doskonale wykwalifikowanego, doświadczonego tłumacza, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Dodatkowo przekład tekstów specjalistycznych konsultowany jest z fachowcami w zakresie danej tematyki, aby zapewnić Państwu usługi wykonane na najwyższym poziomie.


Nasza oferta obejmuje specjalistyczne tłumaczenia:

  • prawnicze (dyplomy, świadectwa, akty, korespondencja prawna, dokumenty urzędowe i inne)
  • techniczne (instrukcje obsługi, raporty, prezentacje, opisy linii produkcyjnej, dokumentacja techniczna urządzeń i maszyn i inne)
  • biznesowe i handlowe (umowy, procedury, sprawozdania z zebrań zarządu, certyfikaty, protokoły)
  • naukowe (artykuły, publikacje i prace naukowe w zakresie medycyny, technologii, telekomunikacji i nie tylko)
  • medyczne (wypisy szpitalne, wyniki badań, diagnozy, historie choroby, artykuły naukowe, publikacje i inne)
  • marketingowe (teksty na strony internetowe, hasła reklamowe, ulotki, foldery produktowe, oferty)

Oferujemy Państwu tłumaczenia zwykłe oraz uwierzytelnione. Nasi tłumacze to doskonale wykwalifikowani fachowcy posiadający bogate doświadczenie w przekładzie. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz najwyższą jakość merytoryczną i stylistyczną wykonywanych tłumaczeń. Każdorazowo dobieramy właściwą terminologię branżową.


Zachowanie oryginalnego formatowania

Tłumaczenia wszelkiego rodzaju wykresów i formularzy wykonujemy dokładnie na wzór oryginalnego dokumentu, dzięki czemu tekst wynikowy w jasny sposób odpowiada oryginałowi. Każde zlecenie realizowane jest przez nas indywidualnie, kompleksowo i z największą dbałością o detale. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć ofertę, która spełni wszelkie Państwa oczekiwania.


Tłumaczone języki

Standardowo wykonujemy na najwyższym poziomie tłumaczenia w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim hiszpańskim, niderlandzkim i portugalskim. Jeżeli interesuje Państwa wykonanie tłumaczenia – ustnego lub pisemnego w innym języku lub w zakresie dziedziny, która nie została wymieniona w niniejszej ofercie – prosimy o kontakt. Niezwłocznie przedstawimy naszą propozycję ofertową dla Państwa.


Lokalizacja naszego biura tłumaczeń to Poznań. Zachęcamy do współpracy klientów z całej Polski.

 

Data

22 stycznia 2015

Kategorie

Usługi

           

Fachowe Tłumaczenia
ul. Zacisze12, 62-060 Stęszew
tel. 602 622 872
biuro(at)fachowe-tlumaczenia.pl

 

      


tłumaczenia Poznań
tłumaczenia pisemne i ustne
tłumaczenia język angielski Poznań
biuro tłumaczeń Poznań
oferta tłumaczeń


   

   Food photo created by freepik - www.freepik.com