Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe


Tłumaczenia marketingowe to szczególny rodzaj tłumaczeń, gdzie nie zawsze chodzi o zachowanie absolutnej wierności tłumaczenia, a raczej o dbałość o właściwy kontekst, brzmienie w języku obcym i oddanie specyfiki produktu oraz jego unikatowych cech.

To tłumaczenia, które leżą na pograniczy copywrittingu w języku obcym i wymagają od tłumacza niezwykłych umiejętności, lekkości pióra i doskonałego zrozumienia tematu.

Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalistycznych działającym już na rynku tłumaczeniowym od ponad 13 lat. Przez ten okres stworzyliśmy zespół ludzi dla których praca z językiem jest nie tylko zawodem, a przede wszystkim pasją.

 
Tłumaczymy:

  • strony internetowe,
  • ulotki, katalogi produktów, dokumenty korporacyjne,
  • hasła reklamowe,
  • aplikacje mobilne,
  • notatki prasowe, aktualności w mediach elektronicznych,
  • menu dla restauracji.


Finezja i doświadczenie

Tworzymy doświadczony zespół tłumaczy, posiadających wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów marketingowych. Do każdego tłumaczenia podchodzimy indywidualnie, starając się w jak najlepszy sposób oddać znaczenie tłumaczonej treści, przy zachowaniu właściwej stylistyki oraz poprawności. Staramy się, aby czytanie naszych tekstów było przyjemnością dla odbiorcy, było zrozumiałe i budowało pozytywny wizerunek Państwa firmy i produktów. Wiemy również jak ważne jest zachowanie odpowiedniego kontekstu kulturowego, a ma to szczególne znaczenie, gdy Państwa produkty i usługi są kierowane do klientów z całego świata.


Korzystny stosunek cena do jakości tłumaczenia:

Tłumaczenia marketingowe pomimo pozornej prostoty i używania „codziennego” języka nie mogą zostać zlecone tłumaczowi bez doświadczenia. Wybieramy dla Państwa zawsze doświadczonych tłumaczy, którzy oferują korzystną cenę przy zachowaniu najwyższej jakości tłumaczenia. Dodatkowo w przypadku tekstów wymagających szczególnego wyczucia językowego, za zgodą klienta poddajemy tekst korekcie native speakera.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Poznaniu.

Data

22 stycznia 2015

Kategorie

Usługi

           

Fachowe Tłumaczenia
Os. B.Chrobrego 15/11, 60-693 Poznań
tel. 602 622 872
biuro(at)fachowe-tlumaczenia.pl

 

      


tłumaczenia Poznań
tłumaczenia pisemne i ustne
tłumaczenia język angielski Poznań
biuro tłumaczeń Poznań
oferta tłumaczeń


   

   Food photo created by freepik - www.freepik.com